אימונים וקורסים

קורס דיגיטלי - הדיאלוג הפנימי עם כסף

אני יודעת שמה שהכי מתסכל בעסק –
זה שאין הלימה בן כמות ההשקעה לבן הכסף שאת מקבלת.אני גם יודעת כמה קשה לך לבקש כסף כל פעם מחדש. אני יודעת גם שיש איזשהיא מכסה של סכום חודשי שאת מגיעה אליו ולא פורצת . אני גם יודעת שאו שאת חווה עומס של עבודה או שקט מופתי, הדברים לא מאוזנים כפי שהיית רוצה, הכסף מגיע בזרימה אבל גם נעלם באותה מידה.

למה זה קורה? כי אנחנו מורכבים מהמון חוויות, טרגדיות, אמונות ופחדים סביב כסף, חלקם נמצאים במודעות שלנו וחלק לא, אלו שאינם במודעות שלנו מנהלים את חיינו ובכך אנו כבולים למסגרת מסויימת של דפוסי כסף שעל מנת לשחרר אותם כדאי לעבור תהליך תודעתי אני הולכת להפתיע אותך עם קורס ייחודי על הדיאלוג הפנימי שלך עם כסף ואיך  בעזרתו תוכלי לשחרר עכבות עסקיים ולעלות למדרגה הכלכלית הבאה שלך  בקורס אעבוד ממש באופן אישי  דרך המסך (או במפגש אימוני פרונטאלי לאמיצה שתרצה💪) ואדגים איך עושים זאת לבד ובכלים יישמים ופשוטים  תקבלי את 6 המפתחות התודעתיים שריכזתי ותמצתתי בדיוק בשביל זה והכל הבמחיר ממש ממש נגיש  נו.. אז איפה ההתלבטות.

לפרטים נוספים

מה יותר טוב ומדוייק מלשבת במשך שעה עם מישהו שמקשיב לך באופן הכי נקי, לא שיפוטי ומכך את מצליחה לדייק את הרצונות שלך, לשחרר פחדים, כבות מיותרים ולהגיע למטרות שאת מאחלת לעצמך.

בואי למפגש של שעה -אימון ממוקד על תהליך עסקי – אישי

לפרטים נוספים

בניתי קורס ייחודי וראשון מסוגו בארץ, שמלווה אותך בתהליך אמיתי של שינוי וצמיחה שמתחילים מבפנים! שמתחילים בך

“ההצלחה מתחילה מבפנים” רק את יכולה להשפיע על החיים שלך.

אני מזמינה אותך לתהליך משנה חיים,מעורר ומרגש במיוחד שבסופו העסק שלך והחיים שלך לא יראו אותו הדבר מפגשים של אימון קבוצתי, נשי, עסקי ורגשי.

קבוצת אימון אינטימית של 8 נשים בהם נעשה תהליך אישי בפורמט של קבוצה במשך 12 מפגשים של פעם בשבוע.

לפרטים נוספים

קורס עסקי לנשות עסקים בכירות באופן פרטני

תשעה מפגשים של שעה וחצי כל פעם בו נעבוד באופן ממוקד על כל התהליכים העסקיים שלך התקועים ו/או הרמה הבאה ההתפתחותית של העסק שלך נעבוד על התודעה, השפע, הרווחים, המודל העסקי, תכנית השיווק הספציפית לך והכי נכונה לךמה שבטוח תוך כמה חודשים תראי שינוי והתפתחות משמעותיים כל התהליך ילווה על ידי אימון אישי תודעתי הדרך הביטויים של העסק שלך

פנו אלינו לפרטים נוספים

להרשמה לקורסים וסדנאות

© כל הזכויות שמורות למור טולדנו אימון עסקי | בניית אתרי וורדפרס – MMVISION  | עיצוב 360DEGREES