נעים להכיר

נעים מאד, שמי מור טולדנו מעצבת פנים, מאמנת לתודעה ומנטורית עסקית, מרצה לתודעה גבוהה ושפע, בעלת קהילת "תודעה פוגשת נשות עסקים" ושדרנית ברדיו החברתי הראשון, כל זאת יחד עם היותי אמא של לילי וגור ונשואה לרון.
במשך 14 שנים הייתי מעצבת פנים עצמאית.חוויתי את רכבת ההרים הרגשית של להיות עצמאית לאורך כל הדרך: הקושי בשיווק, לבקש כסף, להעלות מחירים, להיחשף, להגיד שאני שווה, למכור וכן הלאה… 

לאחר לידת בכורתי החלטתי לעשות תפנית בחיי, ללמוד ולהבין את כל מה שלא עבד/נתקע/עיכב אותי בחיי הפרטיים והעסקיים. למדתי אימון בשיטת סאטיה ריקול הילינג שיטה מדהימה לריפוי מחלות, NLP, שעובדת עם תהליכים תחושתיים בגוף מול חוויות החיים ומתמקדת עם היחסים שאנחנו מנהלים בעולם שיטת טיפול המתמקדת על הקוגניציה מול ההתנהגות התוצאתית שלנו, תקשור, אקסס בארס ועוד ועוד- CBT ודפוסים, יישומי …

עם הלימודים והמחקרים הפנימיים שעשיתי, בניתי עסק חדש שבאופן די מהיר התרומם וההצלחה והשפע הגיעו יחד עם התהליכים הפנימיים. כיום משלבת בין העולמות! ועוזרת לבעלות עסקים לצאת מהתקיעות ופחדיםולבנות עסק מלא שהן נהנות ומתוגמלות ממנו. בדיוק כפי שעשיתי בעצמי.

נסיוני ב16 שנותיי כעצמאית (ו2 גלגולים עסקיים) הובילו אותי לחקור ולהעמיק את התהליכים הפנימיים של קושי/פחד/סבל ואפילו אושר והצלחה! מה שהפך בימים להיות המומחיות שלי.

אני מאמנת נשים עצמאיות שמשהו בעסק לא קורה כפי שרצו ויחד אנחנו מנקות, משחררות, חוקרות ובעיקר נעות קדימה והתוצאות מגיעות בהתאמה!.

 

מחכה שנפגש, מור

בשליחות עבורך

    כל הזכויות שמורות למור טולדנו אימון עסקי  © 2022 | בניית אתר MMVISION  | עיצוב 360DEGREES